תמיר כפיר מדרסים - מידע כללי

מהו מדרס?

מדרס הינו אביזר המוכנס לנעל הבא "לתאם" בין הנעל לבין כף הרגל. לרובנו, אין סימטריה במבנה ובתפקודם של כפות הרגליים ועיקר תפקידו של המדרס הוא לאפשר פעילות ביומכנית נכונה של כף הרגל.

האם אני צריך מדרסים?

פגמים ברגליים לא תמיד מתבטאים בכאב יומיומי והזנחה יכולה לגרום לכאב כרוני, בעיקר אצל אנשים העוסקים בספורט או עומדים שעות ארוכות על הרגליים. לספורטאים רבים (מקצועניים וחובבניים) יש בעיות ברגליים הגורמות לכאבים, פציעות ופגיעה בביצועים. בעיות במבנה או בתפקוד כפות הרגליים משפיעות באופן ישיר על חלקים אחרים בגוף כגון ברכיים, אגן ירכיים, מותניים ועמוד השדרה. אותן בעיות יכולות לגרום לנזקים אחרים כגון שברי מאמץ, כאבי שרירים, נקעים חוזרים, כאבי גב וברכיים וכדומה. במקרים רבים, הסבל והכאבים מיותרים ועשויים להיפתר בצורה מהירה ויעילה ע"י התאמה אישית של מדרסים.

ליחצו כאן לקבלת מידע על מדרסים לריצה

ליחצו כאן לקבלת מידע על מדרסים לטניס

ליחצו כאן לקבלת מידע על מדרסים לכדורסל

ליחצו כאן לקבלת מידע על מדרסים לכדורגל

ליחצו כאן לקבלת מידע על מדרסים לרוכבי אופניים

ליחצו כאן לקבלת מידע על מדרסים לילדים

 

 

 move

     

stelka1

מדרסים בשיטת DMC-מפיתוחו של תמיר כפיר

המדרסים עשויים מ-8 שכבות של חומרים בהרכב מיוחד ומיועדים לייצב את כף הרגל, לבלום זעזועים, למנוע פציעות, לשפר את היציבות להפחית עומסים מכפות הרגליים, הברכיים והגב, לשפר נוחות וכמובן ביצועים. המדרסים הוכיחו את יעילותם בפתרון בעיות רפואיות נפוצות כגון שברי מאמץ, דורבן, בעיות גב, ברכיים, כפות רגליים, דלקות בגידים ועוד.

Shpigel Web ProgramerMoshe Shpigel - PHP Developerבנייה ופיתוח אתרי אניטרנט