תמיר כפיר מדרסים - שאלות נפוצות

 

שאלות ותשובות

1. מה תפקיד המדרסים?

תפקיד המדרסים שונים מאדם לאדם. אצל אחד הם יכולים לשפר את היציבות ואצל האחר לטפל בבעיות כאב. תפקידים נוספים שיש למדרסים הם גם שיפור יכולות על המגרש, מניעת פציעות ושיפור איכות החיים.


2. מאיזה חומר עשוי המדרס?

המדרסים שלנו עשויים משמונה שכבות של פולימרים, שכל שכבה נותנת את האיכות שלה למדרס. למשל, בלימת זעזועים, יציבות, ניתור. כך אנו מתאימים ובונים את המדרסים בהתאם לשימושם.


3. מהו עובי המדרס?

המדרסים מיוצרים משמונה שכבות של פולימרים רכים ועוביים מגיע לכ- 2 ס"מ של בולמי זעזועים. כדי להכניס אותם לנעל יש להוציא את הרפידה המקורית של הנעל ואז להכניס את המדרסים.


4. מהם היתרונות של המדרסים המיוחדים לספורטאים?

הטכנולוגיה של היום מאפשרת להכניס את כל התכונות שאנו מעוניינים בהם לתוך מדרס אחד. ההבדל המהותי בין מדרס למדרס הוא ההתאמה האישית לכף הרגל של השחקן ומעבר לכך ההתאמה לסוג הספורט בו השחקן עוסק ולתפקידו במשחק. למשל, שחקן כדורסל שמשחק כרכז יקבל מדרסים מותאמים אישית עבורו שנותנים לו יציבות ואת היכולת לשנות כיוון בנוחות. לעומת זאת, אם היה משחק מתחת לסל היה מקבל מדרסים שונים המותאמים לו אישית ותורמים לו בבלימת הזעזועים מהקפיצות הרבות.


5. מי עורך את הבדיקה?

תמיר כפיר הוא האדם היחיד בארץ שעורך את הבדיקות והאבחונים. חשוב לשים לב שיבדוק אותך בעל מקצוע בעל ניסיון, במיוחד אם ספורט זה דרך חיים אצלך. תמיר כפיר נמצא בתחום כבר קרוב ל-20 שנה ועובד עם הספורטאים המובילים בארץ ובעולם (ביניהם נבחרת ברזיל בכדורגל, נובק ג'וקוביץ' בטניס, נבחרת דאלאס מבריקס מה-NBA, מכבי תל אביב בכדורסל וכדורגל ועוד רבים וטובים מהארץ ומהעולם). ייצור המדרסים מתבצע אצלנו במכון בסביון.


6. האם אני מקבל אחריות על המדרסים?

האחריות למדרסים עצמם תקפה לשנה, אך אנחנו מעניקים ליווי ותמיכה לכל אורך חיי המדרסים. כלומר במידה ונפצעת, או שהחלו כאבים כלשהם, בין אם הם קשורים למדרסים או לאו, תמיד ניתן לקבוע תור לכיוון המדרסים ללא עלות כספית נוספת.


7. כמה זמן מחזיקים המדרסים?

המדרסים טובים לתקופה של בין שנה וחצי לשנתיים. לאחר תקופה זו החומר ממנו המדרסים עשויים מאבד מתכונותיו הטובות ומומלץ להחליפם.
לשאלות נוספות התקשרו 03-5354545 או מלאו את פרטיכם בטופס למטה ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם.

 move

Shpigel Web ProgramerMoshe Shpigel - PHP Developerבנייה ופיתוח אתרי אניטרנט